PROJE MENTÖRLÜK VE DENEYİM PAYLAŞIMI PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) tarafından Kırklareli Üniversitesi ev sahipliğinde “Proje Mentörlük ve Deneyim Paylaşımı” paneli düzenlendi.

PROJE MENTÖRLÜK VE DENEYİM PAYLAŞIMI PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) tarafından Kırklareli Üniversitesi ev sahipliğinde “Proje Mentörlük ve Deneyim Paylaşımı” paneli düzenlendi.

Emre SEDEF
Emre SEDEF
22 Aralık 2022 Perşembe 06:00
PROJE MENTÖRLÜK VE DENEYİM PAYLAŞIMI PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çevrim içi gerçekleştirilen panele Kırklareli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Çağlar, Prof. Dr. Meryem Çamur Demir, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Okhan Akdur ve Trakya Üniversiteler Birliği Üyesi üniversitelerden akademisyenler katıldı.

Moderatörlüğünü Kırklareli Üniversitesi Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi Başkanı Öğr. Gör. Çiğdem Ovacı Beji’nin yaptığı panelde Kırklareli Üniversitesi Projelerden Sorumlu Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Doğan Ünal, Eğitim Öğretim Geliştirme Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Alaettin İşeri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Özge Sığırcı, Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Pelin Dikmen Yıldız ve Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Erdal İmamoğlu konuşmacı olarak yer aldı.

Panel kapsamında Dr. Öğr. Üyesi Doğan Ünal Erasmus+ KA204 Programı kapsamında “E-Care Evde Palyatif Bakım için Açık ve Uzaktan Eğitim”, Dr. Öğr. Üyesi Alaettin İşeri “Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında “Kırklareli Üniversitesi-Öğrenmeyi Öğrenme İçin Eğitici Eğitimi Programı”, Dr. Öğr. Üyesi Özge Sığırcı “TÜBİTAK 1001- Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında “Geri Dönüştürülmüş Malzemeden Sürdürülebilir Ürün Mesajlarının Tüketici Algısı ve Davranışı Açısından İncelenmesi”, Dr. Öğr. Üyesi Erdal İmamoğlu “TÜBİTAK 1002- Hızlı Destek Programı kapsamında “Dickson Polinomları ve (K+1)-İnci Tür Dickson Polinomları ile Ayrık Polinom İnterpolasyonu” ve Dr. Öğr. Üyesi Pelin Dikmen Yıldız “European Cooperation in Science and Technology-COST Association kapsamında “Prenatal Ruh Sağlığı ve Doğum İlişkili Ruh Sağlığı” COST Aksiyonu projesine ilişkin katılımcılarla bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

Haber Merkezi

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.