MHP’DE İLÇELERE TAZE KAN!

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, birçok ilçe teşkilatında yeni görevlendirmeler yaptıklarını duyurdu. Tercan dün düzenlediği basın toplantısında; Keşan İlçe Başkanlığına Ümmet Yavaş’ın, Uzunköprü İlçe Başkanlığına Bircan Tunalı’nın, Enez İlçe Başkanlığına Sedat Akgül’ün, İpsala İlçe Başkanlığına Mehmet Özçiftçi’nin ve Meriç İlçe Başkanlığına Tacettin Özsoy’un getirildiğini ifade etti.

MHP’DE İLÇELERE TAZE KAN!

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, birçok ilçe teşkilatında yeni görevlendirmeler yaptıklarını duyurdu. Tercan dün düzenlediği basın toplantısında; Keşan İlçe Başkanlığına Ümmet Yavaş’ın, Uzunköprü İlçe Başkanlığına Bircan Tunalı’nın, Enez İlçe Başkanlığına Sedat Akgül’ün, İpsala İlçe Başkanlığına Mehmet Özçiftçi’nin ve Meriç İlçe Başkanlığına Tacettin Özsoy’un getirildiğini ifade etti.

Emre SEDEF
Emre SEDEF
14 Kasım 2019 Perşembe 07:02
MHP’DE İLÇELERE TAZE KAN!

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan dün yönetim kurulu üyeleriyle beraber parti binasında basın toplantısı düzenledi. Tercan burada yaptığı açıklamada, MHP’nin ilçe teşkilatlarında ciddi anlamda sıkıntı olduğunu gördüklerinden dolayı ilçe teşkilatlarında yeniden yapılanmaya gittiklerini söyledi. Buna göre; Keşan’da Ümmet Yavaş, Uzunköprü’de Bircan Tunalı, Enez’de Sedat Akgül, İpsala’da Mehmet Özçiftçi ve Meriç ilçesinde Tacettin Özsoy ilçe başkanlığına getirildi.

“İLÇELERDE YENİDEN YAPILANDIRMAYA GİTTİK”

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, burada yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimizden bu yana MHP, Edirne Merkezde ciddi çalışmalar yapmıştır. Partimizin çıtasını yükseltmek için, 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinden sonra aldığımız neticelerden dolayı MHP ve ülkücü camianın ciddi manada üzüntüsü ve sıkıntısı olmuştur. Bu neticelerden dolayı yola çıktık. Genel merkezimizin güvenini boşa çıkarmadan, arkamıza bakmadan yolumuza devam ediyoruz. MHP ilçe teşkilatlarında ciddi manada bir sıkıntı vardı. Bu sıkıntıları yerinde görerek yeniden yapılandırma yaptık. Bu yapılandırma neticesinde Meriç, Enez, İpsala, Keşan ve Uzunköprü ilçe teşkilatlarında yeniden yapılandırmaya gittik. Yeni görevlendirmeler yapıldı. Genel merkezimize göndererek, Genel Başkanımızın olurlarıyla görevlerine başlamışlardır. Enez İlçe Başkanlığına Sedat Akgül, İpsala İlçe Başkanlığına Mehmet Özçiftçi, Keşan İlçe Başkanlığına Ümmet Yavaş, Meriç İlçe Başkanlığına Tacettin Özsoy, Uzunköprü İlçe Başkanlığına teşkilatının Bircan Tunalı getirilmiştir. Bu arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Bir an evvel dağınıklığı bitirip, MHP’nin mücadelesine ve misyonuna uygun çalışmalarla Edirne’de MHP’yi layık olduğu yere taşımak istiyoruz.”  dedi.  

“MİLLİYETÇİ HAREKET İKTİDARA YÜRÜMEKTEDİR”

Tercan şu anda alternatif olan, çözüm üreten, yeni ve gerçekçi projeler üreten tek partinin MHP olduğunu söyleyerek, “MHP'nin mecliste olması temel konularda çözüm üretmesi, ihanete, talana, yalana kararlılıkla ve büyük bir dirençle karşı durması tüm siyasi partilerin kimyasını bozmuş ve bütün gerçekleri ortaya çıkarmıştır. Türkiye'de vatandaşların birinci gündemini oluşturan işsizlik, yoksulluk ve açlık meselelerinde doğru ve kalıcı projeler üreten, ümit veren ve gerçekleri ortaya koyan tek parti yine MHP'dir. Bugün Türk Milletinin yegane ümit kapısı olan, iktidarın yegane alternatifi ve en büyük adayı Milliyetçi Hareketin gönül kervanı, büyük Türk Milletinin güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır. Bugün dünyada olduğu gibi, Türkiye'de de yükselen değer milliyetçiliktir. Siyaset ilminin doğruları ve erdemleri, Milliyetçi Hareket Partisini cazibe merkezi haline getirmiştir. Milliyetçilik dalgası ve halkası genişleyerek büyümektedir. Milliyetçi hareket, milletimize siyasi partilerin oluşturduğu sanal gündemlerden ve hayali hedeflerden kurtarmak ve lider Türkiye ülküsüne uygun politikalar üretmek için yeni bir seferberlik anlayışıyla yoğun bir çalışma başlatmıştır. Bugün, iktidarın tek alternatifi ve Türk Milletinin geleceğinin teminatı, milliyetçi hareket, her geçen gün daha da güçlenmekte ve iktidara yürümektedir. Zaman Ülkemizin layık olduğu, milletle kaynaşmış, şahsiyetli ve ilkeli bir iktidar için Türkiye'nin kaderine sahip çıkma mücadelesinin öncüsü MHP çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. Yetişmiş milyon insanımızla MHP önderliğinde ve iktidarında Türk Milletinin ve Ülkücü camianın yüzü gülecek, Türk İslam dünyasının acılarına Allah'ın izni ve yardımıyla son verilecektir. Ülkemizin menfaatlerini koruyan, şahsiyetli bir dış politika ancak MHP ile mümkündür. MHP milletimizin hassasiyetini, ihtiyaçlarını, inceliklerini, dert ve ızdıraplarını çok iyi bilmektedir.  Milliyetçi Hareket bugün iktidarın tek alternatifidir. Türk Milletinin yegane teminatıdır. Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu milletle kaynaşmış şahsiyetli ve milli bir iktidar için tek adres milliyetçi harekettir. Milliyetçi hareket, her geçen gün daha da güçlenmekte ve iktidara yürümektedir. MHP sadece bir parti değildir. Bir davadır. Türkün Türk Milletinin geleceği, Türk Milletinin milli ve manevi değerlerinin ezelden ebede yaşama ve yaşatma davasıdır. MHP ülkemizin, milli birlik ve bütünlüğümüzün çimentosudur. MHP'de particilik Türk milliyetçiliği fikrinin idealizmidir. Türkiye'yi bu ateş çemberinden ancak Türk Milliyetçileri, Türk vatanseverleri ve milliyetçi hareket çıkarabilecektir. Türkiye'nin önünü Milliyetçi Hareket açacaktır. Milliyetçi hareketin inançlı kadroları bu tahribat döneminden sonra Türkiye'yi yeniden inşa etmeye yeni bir şevk ve heyecan ile hazırdır. Zira Türkiye'mizin, Türk dünyası ve İslam aleminin şu zor ve meşakkatli döneminde ayakta kalan tek ruh milliyetçi-ülkücü ruhudur.” ifadelerini kullandı.

Kerem Filiz

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.